آخرین اخبار :

گزارش اسکواش تورز دور اول مسابقات

 

گزارش خبری از مسابقات اولین دور مسابقات Squash Toursاولین دور این مسابقات در تاریخ 26 و 27 مهرماه به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزار شد .

دراین دوراز مسابقات که با اسپانسری برند Salming  برگزارشد با تعداد شرکت کننده 93 نفر در دوبخش آقایان و بانوان با تعداد کل بازی 164 بازی صورت گرفت .

در ابتدای برگزاری مسابقات طی هماهمنگی به عمل آمده با هیت استان کلیاتی درخصوص تغذیهورزشکاران و شناخت مواد غذایی مفید در قبل و طول مسابقات توسط جناب آقای دکتر دل افروز به شرکت کنندگان ارائه گردید .

ضمننا Squash Tours  و اهداف آن و فلسفه و راهبرد آن در پیشرفت اسکواش برای شرکت کنندگان تشریح گردید.

Squash Tours  با هدف ایجاد فضایی مفرح و شاد برای کلیه شرکت کنندگان به مناسبت هفته تربیت بدنی و همچنین تولد جناب آقای آران ریاست هیت استان تهران اقدام به اجرای برنامهای متنوع و محیطی متفاوت و دلپذیردر مسابقات نمود .

مسابقات فوق دربخش بانوان در 5 گروه سنی متفاوت C – A – A+ - B+ - و D با 49 بازیکن و 99 بازی و در بخش آقایان در 4 گروه سنی متفاوت C – A –A+  و D با 44 بازیکن و 65 بازی انجام شد.

نکته قابل تامل و تاسف کمبود تعداد بازیکنان در گروه سنی B  ( 13 الی 15 ) میباشد . این سن یکی از اساسی ترین و کلیدی ترین زمان برای بازیکنان جهت انتخاب رشته ورزشی و شکل گیری نگاه حرفه ای به ورزش میباشد که باید برای ایجاد انگیزه مضاعف در این رده سنی به دنبال راه حل هایی مناسب و کارآمد باشیم . یکی از اهدافSquash Tours  ترغیب خانواده ها به شرکت بازیکنان این رده سنی در مسابقات میباشد.

امید است در دور بعدی مسابقات این مشکل با نگاه عمیق تر خانواده ها ، مربیان و ورزشکاران حل شود .

یکی از دست آوردهای مهم در طول برگزاری مسابقات با هیت استان تهران با توجه به برگزاری مسابقات به صورت دوره ای این مسابقات دارای که رنگینگ معتبر استانی می باشد.  بدهی است در صورت برگزاری هر مسابقه ای توسط هیت استان تهران رنکینگ Squash Tours  به عنوان رنکینگ نهایی بازیکنان لحاظ میگردد و هیچ گونه مسابقه انتخابی توسط هیت استان تهران جهت رویدادهای کشوری برگزار نگردد.

ضمن تشکر شرکت Salming  به عنوان اسپانسر مسابقات و گروه رسانه I-Court  که مسئولیت ثبت رویدادها و گزارش  و نظر سنجی مسابقات را به عهده دارند و همچنین تشکر ویژه و آروزی موفقیت و پیشرفت برای جناب آقای  امین صاعدی به عنوان مدیر باشگاه دیباجی که شرایط برگزاری مسابقات را برای ما فراهم نمودند . امید است با همکاری بیشتر و جذب اسپانسرهای فعال و قدرتمند در این عرصه بتوانیم خدمات مناسبتری به شرکت کنندگان در دور بعدی مسابقات ارائه دهیم .


در آخرتیم Squash Tours به عنوان مجری مسابقات از کلیه علاقمندان و متخصصان در اجرای بهتر و دقیقتر مسابقات دعوت به عمل می آورد تا در این مهم را یاری و راهنمایی کنند .

همکاری و همراهی و نظرات مثبت و منفی شما ما را در پیشبرد اهداف و رسیدن به یک سیستم کارآمد و لایق رهنمون میشود.

 

با تشکر

Squash Team Tours

www.squashtours.com

                                                                                                                        28 مهر ماه 1397 

حامیان اسکواش تورز